Allegro dla komorników

Tyle marudziłem, a tu proszę. Będzie licytacja ruchomości w Internecie. Takie Allegro dla komorników. Super.

Komisja Kodyfikacyjna Prawa Cywilnego kończy prace nad nowelizacją kpc. Podobno ma ona szanse na uchwalenie w następnej kadencji Sejmu (lata 2011-2015). Nie znam jeszcze tego projektu, ale na pewno go omówię jak poznam.

Ciekawe, czy uchwalenie nastąpi na początku tej następnej kadencji czy raczej pod koniec?

Może przesadzam z tym marudzeniem, bo ważne, że w końcu dostrzeżono oczywistą prawdę: w Internecie łatwiej dotrzeć do klienta, czyli osoby zainteresowanej nabyciem rzeczy.

Dzięki temu otrzymasz swoje pieniądze, a przynajmniej szansa na to wzrośnie.

A swoją droga ciekawe jaką ten portal będzie miał nazwę?

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech Wrzesień 30, 2011 o 14:37

To mogłoby być faktycznie allegro lub inny dowolnie wybrany portal. A tak będzie gorzej i drożej, jak ze wszystkim czego się państwo dotknie 😉

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Wrzesień 30, 2011 o 17:45

Panie Lechu, nie wszystko złoto co się świeci i nie wszystko państwo psuje, czego się dotknie.

Też wątpię, żeby to był jakiś przyzwoity portal… Może trzeba po prostu poczekać?

Odpowiedz

Błażej Sarzalski Październik 3, 2011 o 08:28

Problem z tym państwem jest taki, że ono takich usług na pewno nie zleciłoby podmiotowi prywatnemu, takiemu jakim jest allegro… ja to zawsze byłem zwolennikiem państwa minimum i chętnie takie projekty bym popierał, niemniej pewnie stanie się tak, że kolejny portal własny założą…

To trochę tak jak z bazą REGON i nową CEIDG – nie można było zrobić jednej bazy na podstawie regonu? 🙂

Odpowiedz