Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Prawie zamiast życzeń

Pomyślałem sobie, że rok warto zakończyć wpisem patriotycznym, ale dotyczącym „małej ojczyzny”. Otóż toruński dziennik NOWOŚCI donosi, że na NewConnect obecnych jest już pięć firm z regionu kujawsko-pomorskiego. Tekst artykułu dostępny na stronie jednego z bohaterów tekst (na stronie NOWOŚCI trzeba założyć konto do czytania artykułów…).

Z piszę o tym dlatego, że jedną z firm na tym alternatywnym parkiecie jest firma windykacyjna EGB Investments S.A. z Bydgoszczy. Od kilku lat obserwuję rozwój tej spółki, pamiętam, że na samym początku pracował tam mój przyjaciel, obecnie partner w jednej z największych międzynarodowych kancelarii. I jestem pełen podziwu dla skuteczności i skali działalności – w regionie Spółka ta jest niekwestionowanym liderem,  a w skali kraju należy do największych graczy na tym trudnym rynku.

Poza tym, że pracował tam znajomy, nie mam nic wspólnego z tą firmą. Jako patriota lokalny życzę im jednak dalszego wzrostu w 2012 r.

Tobie zaś życzę tego, by w 2012 r. Twój dłużnik oddał wreszcie Twoje pieniądze!

I dziękuję za zainteresowanie blogiem. Obiecuję, że w przyszłym roku nie będzie gorzej 🙂

 

 

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy Grudzień 31, 2011 o 15:43

Wszystkiego dobrego Karolu!
Rafał

Odpowiedz

Lech | blog o wekslach Grudzień 31, 2011 o 20:31

Trzymam za słowo 🙂 Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: