Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Usługi

Zajrzałeś na tę stronę, więc prawdopodobnie szukasz pomocy prawnej w sprawie przeciwko Twojemu dłużnikowi. Dobrze trafiłeś.

Specjalizujemy się w procesach przeciwko dłużnikom.

Im szybciej zareagujesz tym większe masz szanse na odzyskanie pieniędzy.

I na tym znamy się bardzo dobrze. Jako prawnicy możemy reprezentować Cię od samego początku w sprawie przeciwko dłużnikowi. Zrobimy to sprawnie i wg najwyższych standardów zawodowych.

Natomiast nasze czynności w zakresie postępowania egzekucyjnego i odzyskiwania Twoich pieniędzy obejmują:

Postępowanie egzekucyjne. Jako Twoi pełnomocnicy będziemy poszukiwać majątku dłużnika i współpracować z komornikiem przy egzekucji.

Postępowanie klauzulowe. Nie wiesz, jak „przepisać” nakaz zapłaty na siebie albo na spadkobierców dłużnika? A może istnieje szansa na rozciągnięcie odpowiedzialności za długi na małżonka dłużnika? Warto to zbadać.

Zakaz działalności gospodarczej. Prezes zarządu lub przedsiębiorca nie zgłosili wniosku o ogłoszenie upadłości mimo tego, że już dwa lata zalegają z zapłatą Twoich pieniędzy? A może warto sprawdzić, czy zakaz działalności gospodarczej nawet do 10 lat nie skłoni ich do lepszego traktowania wierzyciela?

Prawo karne. Dłużnik nawet nie wie, że unikając odpowiedzialności za długi naraża się na odpowiedzialność karną, i to wynikającą z kilku ustaw: kodeks karny, kodeks spółek handlowych, prawo upadłościowe i naprawcze… Czy tak jest również w przypadku Twojego dłużnika? Sprawdzimy to.

Upublicznienie danych dłużnika. Skoro dłużnik Ci nie zapłacił i wygląda na to, że nie zapłaci to może warto w zgodzie z prawem podać jego dane do publicznej wiadomości? Bo za kilka lat może mu jednak zależeć na „czystym koncie”. A może ktoś będzie chciał kupić ten dług i odzyskasz przynajmniej część pieniędzy?

Ulga na złe długi. Po co płacić podatki od niezapłaconych faktur? Można dzięki temu odzyskać część pieniędzy.

Pieczęć prewencyjna. Jeżeli prowadzisz swoją firmę i chcesz pokazać dłużnikom, że ktoś opiekuje się Twoimi pieniędzmi, zastosuj nasza pieczęć.

Za świadczone przez nas usługi pobieramy wynagrodzenie, którego wysokość wspólnie ustalamy w umowie.

 

Jeżeli interesuje Cię współpraca ze mną i moją Kancelarią, napisz proszę.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Kod: captcha