REKOMENDACJE OD WIERZYCIELI

Z wierzycielami sektora energetycznego pracujemy już od 20 lat. W tym czasie udało nam się odzyskać wiele milionów złotych. Klienci doceniają nas nie tylko za skuteczność, ale również za zaangażowanie i pomysłowość w walce o ich pieniądze. Poniżej kilka miłych ocen naszej pracy.

 


 

Kancelaria świadczy na rzecz Spółki oraz spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PGE Energia Ciepła usługi doradztwa prawnego w obszarze m.in. dochodzenia wierzytelności. Rekomendujemy kancelarię Sienkiewicz i Zamroch Radcowie Prawni spółkę partnerską jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Arkadiusz Koper, Dyrektor Pionu Prawa, Nadzoru Korporacyjnego i Compliance, PGE Energia Ciepła S.A.


Szczególnie ważny zakres współpracy dotyczy dochodzenia wierzytelności, zarówno na etapie przedsądowym, w sądzie oraz w toku postępowania egzekucyjnego. Stosujemy np. pieczęć prewencyjną Kancelarii, dzięki której nasi kontrahenci w przeważającej większości płacą należności w terminie. Kancelaria wielokrotnie prowadziła postępowania np. przeciwko członkom zarządów na podstawie art. 299 ksh czy o orzeczenie zakazu prowadzenia działalności gospodarczej.  

Janusz Kuzman, Prezes Zarządu BAUMAT Sp. z o.o.


Na szczególną uwagą zasługuje doświadczenie Kancelarii przy sporządzaniu wniosków do sądu o udzielenie zabezpieczenia roszczeń oraz o nadanie klauzuli wykonalności na podstawie art. 777 kpc. Zespół prawników kierowany przez mec. Karola Sienkiewicza pomaga nam również przy stosowaniu narzędzi zabezpieczenia naszych wierzytelności, takich jak hipoteki, weksle czy poręczenia. Przed wykonaniem usługi Kancelaria zawsze ustala jasne warunki wynagradzania, dzięki czemu współpraca ma profesjonalny charakter.

Waldemar Kozieł, Prezes Zarządu PU-H TOREC Sp. z o.o.

 

Prawnicy Kancelarii bardzo się angażują w prowadzone sprawy i aktywnie poszukują informacji dotyczących działań dłużnika i jego majątku. Przekłada się to na uzyskanie bardzo wielu informacji, które są podstawą do wytoczenia powództwa np. skargi pauliańskiej. Polecam Kancelarię jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług prawnych.

Mariusz Kostrzewski, właściciel ECO-TENT