Usługi

Zajrzałeś na tę stronę, więc prawdopodobnie szukasz pomocy prawnej w sprawie przeciwko Twojemu dłużnikowi. Dobrze trafiłeś.

Specjalizujemy się w procesach przeciwko dłużnikom.

Im szybciej zareagujesz tym większe masz szanse na odzyskanie pieniędzy.

I na tym znamy się bardzo dobrze. Jako prawnicy możemy reprezentować Cię w sądzie od samego początku w sprawie przeciwko dłużnikowi. Zrobimy to sprawnie i wg najwyższych standardów zawodowych.

Przygotowujemy i składamy pozwy w imieniu wierzycieli. Wystarczy się z nami skontaktować, my zajmiemy się już resztą.

Składamy wnioski o zawezwanie do próby ugodowej. Nie chcesz jeszcze pozywać dłużnika? Daj mu szansę na zawarcie ugody i przy okazji przerwij przedawnienie.

Natomiast nasze czynności w zakresie postępowania egzekucyjnego i odzyskiwania Twoich pieniędzy obejmują:

Postępowanie egzekucyjne. Jako Twoi pełnomocnicy będziemy poszukiwać majątku dłużnika i współpracować z komornikiem przy egzekucji.

Postępowanie klauzulowe. Nie wiesz, jak „przepisać” nakaz zapłaty na siebie albo na spadkobierców dłużnika? A może istnieje szansa na rozciągnięcie odpowiedzialności za długi na małżonka dłużnika? Warto to zbadać.

Zakaz działalności gospodarczej. Prezes zarządu lub przedsiębiorca nie zgłosili wniosku o ogłoszenie upadłości mimo tego, że już dwa lata zalegają z zapłatą Twoich pieniędzy? A może warto sprawdzić, czy zakaz działalności gospodarczej nawet do 10 lat nie skłoni ich do lepszego traktowania wierzyciela?

Prawo karne. Dłużnik nawet nie wie, że unikając odpowiedzialności za długi naraża się na odpowiedzialność karną, i to wynikającą z kilku ustaw: kodeks karny, kodeks spółek handlowych, prawo upadłościowe i naprawcze… Czy tak jest również w przypadku Twojego dłużnika? Sprawdzimy to.

Upublicznienie danych dłużnika. Skoro dłużnik Ci nie zapłacił i wygląda na to, że nie zapłaci to może warto w zgodzie z prawem podać jego dane do publicznej wiadomości? Bo za kilka lat może mu jednak zależeć na „czystym koncie”. A może ktoś będzie chciał kupić ten dług i odzyskasz przynajmniej część pieniędzy?

Ulga na złe długi. Po co płacić podatki od niezapłaconych faktur? Można dzięki temu odzyskać część pieniędzy.

Pieczęć prewencyjna. Jeżeli prowadzisz swoją firmę i chcesz pokazać dłużnikom, że ktoś opiekuje się Twoimi pieniędzmi, zastosuj nasza pieczęć.

Za świadczone przez nas usługi pobieramy wynagrodzenie, którego wysokość wspólnie ustalamy w umowie.

 

Jeżeli interesuje Cię współpraca ze mną i moją Kancelarią, napisz proszę.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Kod: captcha

  Wysyłając do mnie wiadomość przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe – imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

  Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Szanuję Twoją prywatność – Twoje dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Nie będziemy ich przechowywać dłużej niż przez 1 miesiąc – po tym okresie zostaną usunięte.

  W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.