Nowy komornik w mieście

Kilka dni temu przed jedną z rozpraw kolega „po fachu” poinformował mnie, że w Bydgoszczy otwarto nową kancelarię komorniczą, przy czym komornikiem został prawnik, który ukończył aplikację radcowską. Zainteresowała mnie to informacja.

I jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że tym nowym komornikiem został Krzysztof Ścibich. Skąd taka reakcja? Otóż Krzysztof przed laty, podczas aplikacji, pracował na naszej Kancelarii. Zatem były „nasz” człowiek wybrał inną drogę zawodową i został komornikiem.

Krzysztofa pamiętam jako bardzo skrupulatnego i pomysłowego prawnika. To ważne cechy także dla komornika.

Rewir komornika Ścibicha obejmuje teren Bydgoszczy i okolic, ale może on działać na terenie całego kraju. Wyboru dokonuje wierzyciel (poza egzekucją z nieruchomości).

Krzysztofowi życzę powodzenia!

ścibich

Karol Sienkiewicz
Podobne artykuły

Komentarz do tego wpisu post

  1. Kate pisze:

    Pytam z czystej ciekawości. Czy umieszczenie baneru komornika na stronie innej niż jego własna nie jest naruszeniem kodeksu etyki zawodowej komorników ?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń).

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem radcowie@radcowie.biz.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.