Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Jak partner z partnerem

Po sześciu latach działania naszej Kancelarii (od 2006 r. nieustannie w formie spółki cywilnej) postanowiliśmy przekształcić się w spółkę partnerską.

Wczoraj do KRS wpisana została spółka Sienkiewicz. Jaroszewski. Zamroch. Radcowie prawni. Spółka partnerska.

Oczywiście dla czytelników bloga nic się nie zmieni.

No może poza tym, że będę unikał tematyki dochodzenia wierzytelności przeciwko partnerom i spółkom partnerskim 🙂

{ 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafal Chmielewski Październik 11, 2011 o 11:14

Gratuluję Panie Karolu!
Rafał

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Październik 11, 2011 o 11:16

Dziękuję, Panie Rafale!

Odpowiedz

Lech Październik 11, 2011 o 12:38

> będę unikał tematyki

Zatem w prezencie ode mnie: http://www.remitent.pl/weksel-w-spolce-partnerskiej/3362

🙂

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Październik 11, 2011 o 12:41

Dziękuję, ale nie pokażę tego wspólnikom 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Swaczyna Październik 14, 2011 o 19:41

Gratulacje i sto lat!

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Październik 15, 2011 o 08:58

@Agnieszko, dziękuję! Ale sto lat? Nie… czekam na możliwość zakładania spółek kapitałowych. Mam nadzieję, że będzie to szybciej, niż za 100 lat….

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: