Dni otwarte u komorników

Nowoczesny marketing wymaga otwarcia na klienta. To oczywiste. Dlatego organizowane są różne akcje promocyjne, wśród których do najbardziej popularnych należą “dni otwarte”.

Prym wiodą oczywiście salony samochodowe. Nawet pojeździć można za darmo 🙂

Ale na taki pomysł wpadła też Krajowa Rada Komornicza.

Krajowa Rada Komornicza zaprasza na Dzień Otwarty Komorników pod hasłem „Lepiej to wiedzieć”. Celem Dnia Otwartego jest poszerzanie wiedzy z zakresu egzekucji. To już druga edycja naszej akcji społecznej.

Na czwartek, 15 listopada zaplanowano dyżury komorników. Zaproszeni są zarówno wierzyciele jak i dłużnicy. O czym będzie mowa podczas tych dni otwartych?
Otóż o
eksmisjach, odzyskiwaniu należności, protokołach stanu faktycznego, egzekucji alimentów, licytacjach.
Czyli o sprawach, których dotyczy ten blog. Jeżeli więc interesuję Cię ta tematyka, koniecznie idź do komornika na Dni Otwarte. Szczegóły tutaj.
Może spotkasz tam swojego dłużnika?
Z podręcznika marketingu:
Miłym akcentem Dni Otwartych jest obdarowanie uczestników drobnymi gadżetami z logo naszej firmy lub producentów. Mogą to być długopisy, parasole, pendrivy, otwieracze do butelek itp. 
Pamiętaj, by podzielić się potem wrażeniami.
Jestem zdecydowanie ZA przybliżaniem działalności komorników. Tylko czy w taki sposób? Niekoniecznie.
Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły

 1. Sam jestem ciekaw jak to będzie praktycznie wyglądało 🙂
  Karol, w pierwszym zdaniu wpisu jest literówka.

 2. Karol Sienkiewicz pisze:

  @Robert, muszę spytać komornika z “mojego” miasta jak to wyglądało. “Otarcie”, dzięki 🙂

 3. Przyznaje, że od strony marketingowej te dni otwarte brzmią tragikomicznie. Gwoździem do trumny jest oczywiście hasło “Lepiej to wiedzieć” 😀

  Też uważam, że przydałyby się akcje, które choć trochę oswoiłyby społeczeństwo z zasadami pracy komornika ale dni otwarte w takim kształcie to chyba nie jest najlepsze wyjście. Ciągle rozbija się o mało atrakcyjne podawanie informacji prawniczych, czego efektem jest bardzo niska znajomość prawa…

 4. Karol Sienkiewicz pisze:

  @Agnieszka, dzięki za komentarz. A tak przy okazji – egzekucja to doskonały materiał do algorytmów!

 5. Algorytm wygama doskonałeś znajomości tematu, a ja niestety o egzekucji mam nikłe pojęcie. Zresztą dlatego regularnie tu zaglądam 🙂 Gdybyś jednak chciał dla odmiany trochę inaczej spojrzeć na swoją specjalizację to zapraszam do współpracy! Ty zabierzesz się za kartkę i ołówek, a ja pomogę przy opracowaniu graficznym 🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *