Blog prawniczy wart polecenia

Mój blog to „staruszek” – pierwszy wpis pochodzi z marca 2011 r. (ciekawe, czy wiek bloga liczy się jak u psa?). Ale mam swój „blog-córkę”, posługując się nomenklaturą korporacyjną (wówczas ja byłbym „blogerem-matką”?). Blog, którego autor rzetelnie i ze znajomością tematu skupia się głównie na jednym aspekcie procesu odzyskiwania pieniędzy – na pozwie, i to z punktu widzenia przedsiębiorcy.

Autor tak pisze o swoim blogu:

Na tym blogu przedstawiam działania, jakie przedsiębiorca musi podjąć w celu odzyskania swoich należności. Nie tylko związane z samym procesem, ale również te, które trzeba przedsięwziąć jeszcze na etapie wystawiania samego dokumentu faktury, czy też zawarcia umowy. Jako, że pozew z faktury prowadzi do wszczęcia postępowania gospodarczego, to na blogu omawiam również wszelkie aspekty, które wiążą się z takim procesem. Zwłaszcza, że wkrótce w życie wejdą nowe przepisy dotyczące tego postępowania.  

Jeżeli więc interesuje Cię ten temat, polecam blog Wojtka Jelińskiego pozew z faktury

Zwrot kosztów odzyskiwania należności

Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły

Komentarz do tego wpisu post

  1. Panasiuk pisze:

    Polecanie dobrych blogów jest ważne. Z punktu widzenia przedsiębiorcy trzeba być na bieżąco z prawem, które często lubi się zmieniać i to w dosyć skomplikowany oraz nieprzychylny sposób 🙂

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *