Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Windykator na giełdę

Na naszą giełdę wybiera się P.R.E.S.C.O. GROUP Spółka Akcyjna. Zajmuje się nabywaniem i ściąganiem trudnych wierzytelności.

Jestem ciekaw, czy rynek jest gotowy na kupowanie akcji takich Spółek.

 

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

PRawo Czerwiec 29, 2011 o 20:40

Według mnie są gotowi. Inwestorzy patrzą tylko na to czy zwróci im się kasa, a nie czy ktoś zajmuje się sprzedażą odpustów, farbowaniem psów czy windykacją długów.
Przykład: inna firma z tej branży, do 50 pracowników – ponad 1 mln pln zysku w ciągu roku.

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Czerwiec 29, 2011 o 20:47

Poczekajmy w takim razie na IPO.

Odpowiedz

Rafal Chmielewski Lipiec 1, 2011 o 00:20

Tak, to bardzo interesujące!

Pozdrawiam,
Rafał

Odpowiedz

Www.Youtube.Com Listopad 11, 2013 o 16:02

It’s really a excellent and handy piece of data. My business is happy that you simply discussed this useful info with us. Make sure you continue to be all of us up to par like that. Many thanks for revealing.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: