Prawie zamiast życzeń

Pomyślałem sobie, że rok warto zakończyć wpisem patriotycznym, ale dotyczącym „małej ojczyzny”. Otóż toruński dziennik NOWOŚCI donosi, że na NewConnect obecnych jest już pięć firm z regionu kujawsko-pomorskiego. Tekst artykułu dostępny na stronie jednego z bohaterów tekst (na stronie NOWOŚCI trzeba założyć konto do czytania artykułów…).

Z piszę o tym dlatego, że jedną z firm na tym alternatywnym parkiecie jest firma windykacyjna EGB Investments S.A. z Bydgoszczy. Od kilku lat obserwuję rozwój tej spółki, pamiętam, że na samym początku pracował tam mój przyjaciel, obecnie partner w jednej z największych międzynarodowych kancelarii. I jestem pełen podziwu dla skuteczności i skali działalności – w regionie Spółka ta jest niekwestionowanym liderem,  a w skali kraju należy do największych graczy na tym trudnym rynku.

Poza tym, że pracował tam znajomy, nie mam nic wspólnego z tą firmą. Jako patriota lokalny życzę im jednak dalszego wzrostu w 2012 r.

Tobie zaś życzę tego, by w 2012 r. Twój dłużnik oddał wreszcie Twoje pieniądze!

I dziękuję za zainteresowanie blogiem. Obiecuję, że w przyszłym roku nie będzie gorzej 🙂

 

 

 

Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły

2 Komentarze do tego wpisu post

  1. Trzymam za słowo 🙂 Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń).

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem radcowie@radcowie.biz.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.