Prawie zamiast życzeń

Pomyślałem sobie, że rok warto zakończyć wpisem patriotycznym, ale dotyczącym „małej ojczyzny”. Otóż toruński dziennik NOWOŚCI donosi, że na NewConnect obecnych jest już pięć firm z regionu kujawsko-pomorskiego. Tekst artykułu dostępny na stronie jednego z bohaterów tekst (na stronie NOWOŚCI trzeba założyć konto do czytania artykułów…).

Z piszę o tym dlatego, że jedną z firm na tym alternatywnym parkiecie jest firma windykacyjna EGB Investments S.A. z Bydgoszczy. Od kilku lat obserwuję rozwój tej spółki, pamiętam, że na samym początku pracował tam mój przyjaciel, obecnie partner w jednej z największych międzynarodowych kancelarii. I jestem pełen podziwu dla skuteczności i skali działalności – w regionie Spółka ta jest niekwestionowanym liderem,  a w skali kraju należy do największych graczy na tym trudnym rynku.

Poza tym, że pracował tam znajomy, nie mam nic wspólnego z tą firmą. Jako patriota lokalny życzę im jednak dalszego wzrostu w 2012 r.

Tobie zaś życzę tego, by w 2012 r. Twój dłużnik oddał wreszcie Twoje pieniądze!

I dziękuję za zainteresowanie blogiem. Obiecuję, że w przyszłym roku nie będzie gorzej 🙂

 

 

 

Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły

2 Komentarze do tego wpisu post

  1. Trzymam za słowo 🙂 Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *