Zamiast urodzin

Minął rok od kiedy powstał ten blog – pierwszy wpis zamieściłem 31 marca 2011 r. Sam za bardzo nie wiedziałem, co to będzie oznaczać. A oznaczało zmianę sposobu myślenia. Teraz ciągle myślę o tym, co może Cię zainteresować. No i wymagało to zmiany stylu pisania – język prawniczy jest naprawdę okropny i na bloga się nie nadaje. Mam nadzieję, że „sienkiewiczowski” rodowód nieco mi pomaga. I że pośród tych 155 wpisów tylko niewielka część jest do niczego.

Cieszy mnie to, że Was, czytelników bloga, jest coraz więcej. Do tej pory odwiedziło mnie ponad 27.000 osób. Jak dla mnie to liczba astronomiczna. Ba, statystyka pokazuje, że wokół bloga zaczyna się nawet tworzyć „społeczność”. To cieszy i zobowiązuje.

Na wykresie z ilością wizyt wygląda to tak:

Jednym słowem, blog się rozwija. Bez Ciebie nie byłoby to możliwe.

Dlatego chcę Ci podziękować za to, że czytasz tego bloga, że mnie odwiedzasz. Cieszę się, że interesuje Cię, co Karol Sienkiewicz myśli o sprawach związanych z egzekucją. Bo tak naprawdę to piszę dla Ciebie. Piszę z myślą, że moje wpisy Cię zainteresują albo pomogą. Mam nadzieję, że tak właśnie jest.

 

 

ps. Wiem, że 31 marca był wczoraj, ale chciałem trochę poświętować z moją ulubioną Trójką, która dzisiaj obchodzi 50 lat!

 

Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły

 1. Magda pisze:

  Gratuluje serdecznie jubileuszu i bardzo, bardzo dziękuję za ten blog. Temat trudny ale dzięki Pana „sienkiewiczowskiemu” rodowodowi staje się czytelny także dla osób nie mających za wiele wspólnego z prawem.

 2. Jan pisze:

  Serdecznie gratuluję jubileuszu!
  I czekam na start forum:)

 3. Czas szybko płynie 🙂
  Ja dzisiaj też świętuję z Trójką!

 4. piotr pisze:

  Czytam regularnie, bo to bardzo ciekawy (i świetnie pisany) blog. Pozdrawiam PS

 5. Marcin Frank pisze:

  Gratulacje 🙂 życzę tyle samo zapału i energii na kolejny rok.

 6. Wszystkiego dobrego na następny rok ! 🙂

 7. Gratuluję Karolu!

  Kiedy byłem w Agorze w spr naszej współpracy z wyborczą.biz powiedzieli, że właśnie Twoim blogiem są zachwyceni 🙂

  Jeszcze raz Ci gratuluję i życzę dalszego rozwoju bloga! 🙂

  Rafał

 8. Karol Sienkiewicz pisze:

  Dziękuję Wam bardzo za życzenia!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *