Europejski nakaz zabezpieczenia na rachunku bankowym

Niby nowe i „europejskie”, ale interesujące. Pod tym wpisem pytaliście się o różne zagadnienia związane z Europejskim nakazem zabezpieczenia na rachunku bankowym. Tym ciekawym tematem zainteresował się mój aplikant Wojciech Jeliński i napisał o tym dość obszerny artykuł – jego pierwszą część możesz przeczytać w najnowszym numerze Biuletynu Euro Info –> TUTAJ (s. 23, kolejna część ukaże się w następnym numerze).

Jeżeli masz więc jakieś pytania dotyczące uzyskiwania europejskiego nakazu zabezpieczenia na rachunku bankowym, koniecznie przeczytaj powyższy artykuł! Tam znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje.

Tak się złożyło, że w tym samym numerze pojawił się również artykuł koleżanki z mojej kancelarii, Karoliny Rokickiej-Murszewskiej, autorki bloga zakończeniedzialalnosci.pl, na temat implementacji dyrektywy BRIS w Polsce (s. 20 Biuletynu Euro Info). Jeśli chcesz wiedzieć o co dokładnie chodzi, to myślę, że Karolina wytłumaczy Ci to najlepiej sama: TUTAJ.

Zachęcam do zapoznania się z obydwoma artykułami. Miłej lektury!

Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły
Uznanie niewłaściwe długu
Zabezpieczenie roszczenia

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *