Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Moje usługi

Co jakiś czas czytelnicy zadają mi pytanie, czy świadczę usługi w zakresie objętym tematyką bloga.

No cóż, większość wpisów pochodzi z mojej praktyki, zaś opisywane sprawy wydarzyły się naprawdę. Zdarzyły się w Waszych sprawach. Sukcesy ale i porażki.

Zatem tak, oczywiście świadczę usługi polegające na wspieraniu Was w dochodzeniu wierzytelności, na wszystkich etapach ich istnienia (a czasami nawet i dalej…).

Żeby ułatwić Wam poszukiwanie informacji sprawie prowadzonej działalności dodałem zakładkę na stronie bloga  –  USŁUGI.

Zapraszam.

 

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Przemek Czerwiec 15, 2012 o 17:13

Aż boję się myśleć, co autor miał na myśli pisząc “a czasami i dalej…” 😉

Odpowiedz

Robert Ratajczak | Prawo Autorskie Czerwiec 15, 2012 o 19:44

A mi się zawsze wydawało oczywistym, że blogi prawnicze autorzy opierają na swojej praktyce, więc trochę mnie dziwią takie zapytania.
Rozumiem jednak że wywołują uśmiech na twarzy autora 🙂

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Czerwiec 15, 2012 o 21:02

@Przemek, czasami wierzytelności (lub dłużników) np. ze względów podatkowych trzeba wydobywać zza grobu. Np. po to, by rozwiązywać dawno potworzone i zapomniane rezerwy…

@Robert, no właśnie to nie jest takie oczywiste i ten wpis był całkiem serio.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: