Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Wyjawienie majątku. Poradnik.

Właśnie zaczyna się sezon grzybowy, ale ja nie zapominam o swoich obietnicach. W maju zapowiedziałem, że niedługo przygotujemy nowy poradnik o wyjawieniu majątku. Przepisy nieco się zmieniły, zatem warto być na bieżąco.

I oto słowo stało się ciałem … poradnik powstał. Na razie poradnik dostępny jest dla czytelników naszego Biuletynu. Jeżeli nie jesteś na niego zapisany, to zapisz się koniecznie – w „prezencie” powitalnym otrzymasz poradnik. Link do zapisów tutaj.

A jeżeli jesteś już naszym Szanownym Czytelnikiem, to poczekaj jeszcze kilka dni a poradnik w najbliższy wtorek trafi do Twojej skrzynki wraz z kolejnym numerem Biuletynu.

 

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kaja Wrzesień 4, 2017 o 16:52

super

Odpowiedz

marek Wrzesień 5, 2017 o 13:45

nie działa link do zapisów

Odpowiedz

Grzes Kwiecień 10, 2018 o 19:00

MAm pytanie :
Siostra złożyła sprawe o egzeucje z wynagrodzenia komornik wysłał zapytanei do pracodawcy ale odpisał ze tutaj taki nie pracuje itp. Wiec wysłała pismo do Komornika w trybie art 761 aby wysłala info w celu zapytania od kogo sa składki odporwadzane itp ZUS I US. Otrzymała wezwanie wierzyciela z do uzupełnieni wniosku poprzez potwierdzenie czy wniosek ten stanowi jednoczesni wniosek o poszukiwanie majatku dłuznika w trybie art 801 art 2. KPC.
Czy mógłbym pan poradzić coś…???

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

{ 1 trackback }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: