Wyjawienie majątku. Poradnik.

Właśnie zaczyna się sezon grzybowy, ale ja nie zapominam o swoich obietnicach. W maju zapowiedziałem, że niedługo przygotujemy nowy poradnik o wyjawieniu majątku. Przepisy nieco się zmieniły, zatem warto być na bieżąco.

I oto słowo stało się ciałem … poradnik powstał. Na razie poradnik dostępny jest dla czytelników naszego Biuletynu. Jeżeli nie jesteś na niego zapisany, to zapisz się koniecznie – w „prezencie” powitalnym otrzymasz poradnik. Link do zapisów tutaj.

A jeżeli jesteś już naszym Szanownym Czytelnikiem, to poczekaj jeszcze kilka dni a poradnik w najbliższy wtorek trafi do Twojej skrzynki wraz z kolejnym numerem Biuletynu.

 

Karol Sienkiewicz

Od prawie 20 lat z pasją pomagam przedsiębiorcom w poruszaniu się po zawiłych przepisach prawa i korytarzach sądowych. Działam skutecznie i sprawnie.

Podobne artykuły

4 Komentarze do tego wpisu post

 1. marek pisze:

  nie działa link do zapisów

 2. […] miesiące temu zapowiedziałem nowy poradnik o wyjawieniu majątku autorstwa mecenas Karoliny […]

 3. Grzes pisze:

  MAm pytanie :
  Siostra złożyła sprawe o egzeucje z wynagrodzenia komornik wysłał zapytanei do pracodawcy ale odpisał ze tutaj taki nie pracuje itp. Wiec wysłała pismo do Komornika w trybie art 761 aby wysłala info w celu zapytania od kogo sa składki odporwadzane itp ZUS I US. Otrzymała wezwanie wierzyciela z do uzupełnieni wniosku poprzez potwierdzenie czy wniosek ten stanowi jednoczesni wniosek o poszukiwanie majatku dłuznika w trybie art 801 art 2. KPC.
  Czy mógłbym pan poradzić coś…???

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *