Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Wzór wniosku o nadanie klauzuli wykonalności. Wydanie drugie poprawione

Klauzula wykonalności w dalszym ciągu jest w obszarze Twojego zainteresowania. Dlatego – chcąc ułatwić Ci dochodzenie Twoich wierzytelności – uaktualniłem nieco poradnik. Inspiracją był zresztą jeden z Was, Drodzy Czytelnicy, który taką aktualizację mi zasugerował. A zatem wersja z grudnia 2014 r. dostępna do pobrania obok.

 

I niech to będzie prezent świąteczny 🙂 Wszystkiego Najlepszego!

 

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech Grudzień 23, 2014 o 13:51

Co się zmieniło, Panie Mecenasie?

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Grudzień 27, 2014 o 17:25

Lech, głównie kwestia klauzuli na pieczątce.

Odpowiedz

Norbert Grudzień 28, 2014 o 16:40

właśnie tego szukałem, po nowym roku będę składał do sądu, dziękuję

Odpowiedz

robert Marzec 13, 2015 o 08:12

Witam,
Mam zapytanie odnośnie swojej sprawy .
Mam dłużnika na którego został wystawiony nakaz zapłaty i oczywiście sprawa trafił do komornika sądowego.

Dowiedziałem się że jestem 9 w kolejce do zapłaty jak i dowiedziałem się że dłużnik nie posiada nic a jedyne wynagrodzenia dostaje od ZUS-u .

Chcę wnieść do Sądu wniosek o wyjawienie majątku dłużnika . Spodziewam się że Dłużnik na pewno takiego majątku nie posiada ale warto sprawdzić .

W trakcie kiedy odbywały się posiedzenia Sądowe między Wierzycielem – Dłużnikiem .
Dłużnik w 2012r przepisał nieruchomość na wnuczkę . Pragnę wskazać że sprawę Sądową założyłem 2011r a zakończyła się 2014r .

I tu moje zapytanie ?

Czy mogę wnieść skargę Pauliańską ?

Czy taki proces jest długotrwały

Odpowiedz

klaudiarolok Maj 15, 2015 o 21:11

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i informacje jakie Pan tu zamieszcza. Nawet nie zdaje Pan sobie sprawy jak mi to życie ułatwiło!

Odpowiedz