Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Wzór wniosku o nadanie klauzuli wykonalności. Wydanie drugie poprawione

Klauzula wykonalności w dalszym ciągu jest w obszarze Twojego zainteresowania. Dlatego – chcąc ułatwić Ci dochodzenie Twoich wierzytelności – uaktualniłem nieco poradnik. Inspiracją był zresztą jeden z Was, Drodzy Czytelnicy, który taką aktualizację mi zasugerował. A zatem wersja z grudnia 2014 r. dostępna do pobrania obok.

 

I niech to będzie prezent świąteczny 🙂 Wszystkiego Najlepszego!

 

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Lech Grudzień 23, 2014 o 13:51

Co się zmieniło, Panie Mecenasie?

Odpowiedz

Karol Sienkiewicz Grudzień 27, 2014 o 17:25

Lech, głównie kwestia klauzuli na pieczątce.

Odpowiedz

Norbert Grudzień 28, 2014 o 16:40

właśnie tego szukałem, po nowym roku będę składał do sądu, dziękuję

Odpowiedz

robert Marzec 13, 2015 o 08:12

Witam,
Mam zapytanie odnośnie swojej sprawy .
Mam dłużnika na którego został wystawiony nakaz zapłaty i oczywiście sprawa trafił do komornika sądowego.

Dowiedziałem się że jestem 9 w kolejce do zapłaty jak i dowiedziałem się że dłużnik nie posiada nic a jedyne wynagrodzenia dostaje od ZUS-u .

Chcę wnieść do Sądu wniosek o wyjawienie majątku dłużnika . Spodziewam się że Dłużnik na pewno takiego majątku nie posiada ale warto sprawdzić .

W trakcie kiedy odbywały się posiedzenia Sądowe między Wierzycielem – Dłużnikiem .
Dłużnik w 2012r przepisał nieruchomość na wnuczkę . Pragnę wskazać że sprawę Sądową założyłem 2011r a zakończyła się 2014r .

I tu moje zapytanie ?

Czy mogę wnieść skargę Pauliańską ?

Czy taki proces jest długotrwały

Odpowiedz

klaudiarolok Maj 15, 2015 o 21:11

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i informacje jakie Pan tu zamieszcza. Nawet nie zdaje Pan sobie sprawy jak mi to życie ułatwiło!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: