Karol Sienkiewicz

radca prawny

Doradzam wierzycielom, którzy chcą podać dłużnika do sądu i odzyskać swoje pieniądze. Pomagam też w innych postępowaniach przeciwko nieuczciwym dłużnikom. [Więcej >>>]

Już za dwa miesiące konferencja Pulsu Biznesu WINDYKACJA 2018

W konferencjach uczestniczę niezbyt często. Temat konferencji – albo prelegent – musi mnie naprawdę zainteresować. Czasami jednak jestem zapraszany na takie wydarzenia nie jako uczestnik, tylko jako prelegent. I właśnie taka konferencja odbędzie się 22 maja 2018 r. pod patronatem Pulsu Biznesu.  

Z Pulsem Biznesu nasza Kancelaria współpracuje od kilku już lat, jednak w tym roku po raz pierwszy w charakterze partnera merytorycznego. Nie, nie w zakresie windykacji, ale w drugim obszarze, gdzie jesteśmy specjalistami: inwestycje przesyłowe.

Otóż Puls Biznesu w dniach 12-13 kwietnia 2018 r. organizuje w Warszawie dużą imprezę pt. Inwestycje w zakresie sieci przesyłowych i dystrybucyjnych. Podczas tej konferencji dwa mi serdeczni koledzy – mec. Piotr Zamroch i mec. Iwo Fisz (także autorzy blogów prawniczych) wygłoszą prelekcje. Tutaj link do tego wydarzenia.

Mojej skromnej osobie Puls Biznesu zaproponował natomiast prelekcję na konferencji windykacyjnej 22 maja. Skupię się tam głównie na najnowszych zmianach w przepisach, które – wg mnie – nie sprzyjają wierzycielom. Jeżeli jesteś zainteresowany tym, co jeszcze będzie się działo na Konferencji – przeczytaj program:

Windykacja 2018 broszura

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Alicja Marzec 22, 2018 o 13:59

I co z tego że przepisy się zmieniają jak windykacja i tak nie może ściągnąć długu alimenty z Niemiec i tak wszystko nic nieda

Odpowiedz

BusinessRoom Kwiecień 9, 2018 o 15:10

Ciekawa konferencja się zapowiada, na pewno będę na niej, dziękuję za informacje.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Publikując komentarz przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, pseudonim, numer IP, swój adres e-mail i ewentualnie adres strony internetowej. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twój komentarz. Widoczny na stronie będzie wyłącznie podpis, data opublikowania komentarza oraz ewentualnie adres podanej przez Ciebie witryny internetowej. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Sienkiewicz i Zamroch Radcowie prawni sp.p. (ul. Warszawska 4/3, 87-100 Toruń). Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na komentarz. Szanujemy Twoją prywatność - dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres publikacji komentarza – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: radcowie@radcowie.biz. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

{ 2 trackbacki }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: